Výsledky
Trať: Kategorie:

10 km, celkové výsledky

>> Mezičasy
Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Ondřej MichalecKroměříž802A00:44:46-
2.Daniel JuříčekAK SSK Vítkovice851A00:47:4700:03:01
3.Zuzana TrnovcovaSan Francisco853D00:51:3200:06:46
4.Jan Volf824A00:53:4500:08:59
5.Ivo GahuraSTM832A00:53:5600:09:10
6.Vít Svoboda818A00:54:1700:09:31
7.Petr KelnarŠtramberk846B00:54:3200:09:46
8.Šimon Nováček803A00:55:3700:10:51
9.Radim KelnarŠtramberk817B00:55:3900:10:53
10.Pavel KřivohlávekNový Malín856C00:55:4800:11:02
11.Jan MartinekVelká Lhota829B00:55:5400:11:08
12.Martin Hrnčárek Pomalé šípy Kopřivnice810C00:55:5600:11:10
13.Martin RadaSalomon Beskydy Fanclub 849C00:56:1000:11:24
14.Lucie KalafutováAC Sportguides Rožnov p.R.843E00:57:1100:12:25
15.Martin BílekSPK - Český Těšín822B00:57:4000:12:54
16.Jiří PetrZlín - Kudlov836C00:57:5200:13:06
17.Tomáš TvarůžkaKroměříž / LADERMONTEAM857C00:58:5700:14:11
18.René BenekSPK - Český Těšín847B00:59:3500:14:49
19.Zdeněk NosekZlín808C01:01:1800:16:32
20.Lada Fojtášková816E01:01:1900:16:33
21.Karolina Bryolová821D01:01:3000:16:44
22.Tomáš HeindrichChotěbuz833B01:01:3800:16:52
23.Katarína Petrová838E01:02:1300:17:27
24.Tereza Volfová826D01:02:1800:17:32
25.Jozef HrubčoAC sportguides Rožnov pod Radhoštem845B01:02:4500:17:59
26.Karina BrozdováSPK - Český Těšín827E01:03:0100:18:15
27.Eliška VolfováVegan club823D01:03:2100:18:35
28.Eliška ZieglerováKK Brno805D01:03:3800:18:52
29.Kateřina Malcánková837D01:03:4600:19:00
30.Petra Zezulková814D01:05:4900:21:03
31.Adam BoumaBoumčata813B01:08:0600:23:20
32.Bronislaw ByrtusSPK Český Těšín804C01:08:2500:23:39
33.Veronika JuřicováHovězí v Běhu825D01:09:2900:24:43
34.Pavla StokláskováSPK Český Těšín828E01:09:4700:25:01
35.Ivona PavelkováSoláň835E01:11:3000:26:44
36.Rostislav PetrTřinec809C01:11:3800:26:52
37.Tereza KlápováTenisbalance815D01:12:3200:27:46
38.Filip PetříkUh. Ostroh852A01:14:0500:29:19
39.Gabriela BenkováBeskydská bunda842E01:15:0500:30:19
39.Ingrid SossolotiBeskydská bunda841D01:15:0500:30:19
41.Linda Gvozdkovágynda.valmez844D01:15:4800:31:02
42.Tereza RagáliPaskov839D01:16:5200:32:06
43.Dominika Žitníková831D01:25:5100:41:05
44.Bronislav SiudaTřinec812B01:25:5800:41:12
44.Lucie SiudováTřinec811D01:25:5800:41:12
46.Eva SzonowskaChotebuz834E01:27:4500:42:59
47.Dita DvořákováNeposlušné tenisky855E01:27:5200:43:06
47.Pavlína KučerkováNeposlušné tenisky854D01:27:5200:43:06
49.Ivana Šplíchalová807D01:34:3000:49:44
50.Bohdan Švec840C01:36:1200:51:26
51.Jaroslav Šilerlemry líné820B01:41:4900:57:03
52.Eva Škrloválemry líné819E01:47:3801:02:52
DNFEva ŠvubováNamest na Hane806E--

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Filip KáňaSSK Vítkovice848A00:44:42-

Konec.

Hlavní partner závodu

Salomon StartUp To mě zajímá!

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Členství

Pořadatelé