Startovní listina
Trať: Kategorie:

Všechny závody, všechny kategorie

St.č.JménoTým / městoTrať [km]KategoriePlatba
1 Michal Kubjatko50BStartovné uhrazeno.
2 Martin PavlasViničné Šumice50CStartovné uhrazeno.
3 Radomír Karlíkunderground ultrarunners50CStartovné uhrazeno.
4 Jitka StojaníkováHrbáči run team50DStartovné uhrazeno.
5 Ilona BajerováMašinka50EStartovné uhrazeno.
6 Tomasz CzudekČeský Těšín50BStartovné uhrazeno.
7 Ondřej StolarRousínov50BStartovné uhrazeno.
8 Michal AbrahámBenesov u Boskovic50BStartovné uhrazeno.
9 Petra Macková50EStartovné uhrazeno.
10 Lucia FriedlaenderováZlín50EStartovné uhrazeno.
11 Belinda KaiserBlackDog50EStartovné uhrazeno.
12 Tomáš RyškaBlackDog50CStartovné uhrazeno.
13 Luděk NejedlýPilana Wood50CStartovné uhrazeno.
14 Jozef HrubčoAC Sportguides Rožnov p.R.50BStartovné uhrazeno.
15 Petr HorákOlomouc50BStartovné uhrazeno.
16 Petr StyrnalNVPP50CStartovné uhrazeno.
17 Jaroslava JežkováNVPP team50DStartovné uhrazeno.
18 Matěj UrbaczkaNVPP/H36550AStartovné uhrazeno.
19 Libor MiloševskýUltra SOB50BStartovné uhrazeno.
20 Ivan UrbánekHostěrádky-Rešov50BStartovné uhrazeno.
21 Petr HorákRosice50BStartovné uhrazeno.
22 Marie Šumníková50DStartovné uhrazeno.
23 Jiří SkřečekSK Přerov50CStartovné uhrazeno.
24 Jakub Czudek50BStartovné uhrazeno.
25 Dalibor KozusnikDaMi Backdoor50BStartovné uhrazeno.
26 Jiří PavelkaŠtramberk50BStartovné uhrazeno.
27 Tomáš GrasserGUNDABAD team50BStartovné uhrazeno.
28 Honza LachnitLadermon Olomouc50BStartovné uhrazeno.
29 Jan Schwarz50BStartovné uhrazeno.
30 Tamara KuchařovaGUNDABAD team50EStartovné uhrazeno.
31 Pavel KočíbAC Sportquides Rožnov p.R.50CStartovné uhrazeno.
32 Lubomir StudenyOddil 201550CStartovné uhrazeno.
33 Vojtěch HrubýVRT zoubek Vsetín50CStartovné uhrazeno.
34 Renáta HrubáVRT zoubek Vsetín50EStartovné uhrazeno.
35 Pavlína Andršová50DStartovné uhrazeno.
36 Martin SkřivánekAK Drnovice50CStartovné uhrazeno.
37 Lenka KrutilováBlázni z Otrokovic50EStartovné uhrazeno.
38 Radim Konarský50CStartovné uhrazeno.
39 Antonín MarekSKI-OB Šternberk 50CStartovné uhrazeno.
40 Jindřich GalataSlavkov u Brna50AStartovné uhrazeno.
41 Marek PopAKEZ Kopřivnice50BStartovné uhrazeno.
42 Petra Křížová FP Hodslavice50DStartovné uhrazeno.
43 Lucie PařilováPříbor50DStartovné uhrazeno.
44 Petr KučeraGrymov50CStartovné uhrazeno.
201 Petr BajerTupesy30BStartovné uhrazeno.
202 Robert Benčíktrail-run2.cz30BStartovné uhrazeno.
203 Jan CenekRasovice 30BStartovné uhrazeno.
204 Veronika Šmerdová Martin je slimák30DStartovné uhrazeno.
205 Petr SvozilEPP #Pomáhejpohybem 30AStartovné uhrazeno.
206 Ladislav ČekalFurt idu30CStartovné uhrazeno.
207 Lucie Frolová 30DStartovné uhrazeno.
208 Pavel CzylokSPK Český Těšín30CStartovné uhrazeno.
209 Pavel Šmerda Martin je slimák30BStartovné uhrazeno.
210 Bogdan FilipekTřinec30CStartovné uhrazeno.
211 Helena CzeczotkováNVPP30EStartovné uhrazeno.
212 Lucie Beňová Mňamis 30DStartovné uhrazeno.
213 Pavel TchuřBohumín30CStartovné uhrazeno.
214 Peter ČudrnákPekáreň Kvetoslavov30BStartovné uhrazeno.
215 Jan ŠlachtaNVPP30CStartovné uhrazeno.
216 Michal NemravaOL30BStartovné uhrazeno.
217 Daniel WaclawekRopice30CStartovné uhrazeno.
218 Pavel UrbaczkaNVPP team30CStartovné uhrazeno.
219 Jaroslav KnotekWolfpack Mountain Sports UH30AStartovné uhrazeno.
220 Bartosz MisiakDynafit Team30BStartovné uhrazeno.
221 Karina BrozdováSPK - Český Těšín30EStartovné uhrazeno.
222 Tomáš LandgráfCasapound30CStartovné uhrazeno.
223 Jiří KrejčíVsetín30CStartovné uhrazeno.
224 Sabina ChlupováPraha30DStartovné uhrazeno.
225 Jozef Ungváriloner wolf30CStartovné uhrazeno.
226 Michal NosekSK Oceláci Ostrava30BStartovné uhrazeno.
227 Marcela FojtíkováFrýdek - Místek 30EStartovné uhrazeno.
228 Luboš StudenýIvančice30BStartovné uhrazeno.
229 Helena BoumováBoumčata30DStartovné uhrazeno.
230 Šimon KučírkaTK SALEBRA30AStartovné uhrazeno.
231 Michal DamekMK Seitl Ostrava30CStartovné uhrazeno.
232 Lukáš Fusek30BStartovné uhrazeno.
233 Adam HolešOstrava30BStartovné uhrazeno.
234 Marek Procházkapro-bull30AStartovné uhrazeno.
235 Lukáš HájekMaxko30AStartovné uhrazeno.
236 Milan SukenikRajhrad30CStartovné uhrazeno.
237 Jiří NesvadbaZlín30CStartovné uhrazeno.
238 Vlastimil BrožBK&Borci zdar! SKI Team30CStartovné uhrazeno.
239 Jan Hubáček30AStartovné uhrazeno.
240 Radim KotasNVPP30BStartovné uhrazeno.
501 Jiří GottwaldKřižanovice20BStartovné uhrazeno.
502 Ondřej KolarčíkMAMATATA Team20BStartovné uhrazeno.
503 Radek ŠkubalAC Sportguides Rožnov p.R.20CStartovné uhrazeno.
504 Jana Šotolová Pržno20EStartovné uhrazeno.
505 Kateřina Hošková20DStartovné uhrazeno.
506 Ilona KolarčíkováMAMATATA Team20DStartovné uhrazeno.
507 Magda HeroudkovaLoudovi20DStartovné uhrazeno.
508 Jirka HeroudekLoudovi20CStartovné uhrazeno.
509 Rostislav PetrTřinec20CStartovné uhrazeno.
510 Jan Tláskal20BStartovné uhrazeno.
511 Libor RadiňákNo DNF20CStartovné uhrazeno.
512 Petr MachoBohumín 20CStartovné uhrazeno.
513 Andrea MachováBohumín 20EStartovné uhrazeno.
514 Robert SzotkowskiRun 99 20BStartovné uhrazeno.
515 Helena Matušincová20DStartovné uhrazeno.
516 David BarabášTJ Tatran Litovel20BStartovné uhrazeno.
517 Martina HrazdilováLíné lemry20EStartovné uhrazeno.
518 Karel HájekBarNaSmrku20CStartovné uhrazeno.
519 Michal SýkoraKVH Břeclav20BStartovné uhrazeno.
520 Vlasta BiskupováX-Trail Orlová 20EStartovné uhrazeno.
521 Tereza VolfováRožnov p. R.20DStartovné uhrazeno.
522 David NavrátilMobilní hospic Ondrášek20BStartovné uhrazeno.
523 Ondřej Kaňovský Modrá Ústřice 20BStartovné uhrazeno.
524 Alexandra Muroňová Ostrava 20EStartovné uhrazeno.
525 Miroslav Bernátrun9920CStartovné uhrazeno.
526 Adam BoumaBoumčata20BStartovné uhrazeno.
527 Lukáš MlýnekRunVous20BStartovné uhrazeno.
528 Tomáš Drexlerčinčily20BStartovné uhrazeno.
529 Zuzana Byrtus20EStartovné uhrazeno.
530 Eva Drexlerováčinčily20DStartovné uhrazeno.
531 Zuzana Krajíčková20EStartovné uhrazeno.
532 Jan Krajíček20CStartovné uhrazeno.
533 Tereza KlápováTenisbalance20DStartovné uhrazeno.
534 Šárka FrýdlováHradec Králové20DStartovné uhrazeno.
535 Tomasz Kluztomountains20BStartovné uhrazeno.
801 Ondřej MichalecKroměříž10AStartovné uhrazeno.
802 Vít SvobodaOlomouc10AStartovné uhrazeno.
803 Jozef MikulaKrýgl Mikulůvka10CStartovné uhrazeno.
804 Ladislav ChovítekEx-Grit10BStartovné uhrazeno.
805 Lukáš KubíčekGRIT10BStartovné uhrazeno.
806 Veronika KonigováDreamTeam :-)10EStartovné uhrazeno.
807 Roman FuchsGRiT "C"10CStartovné uhrazeno.
808 Kateřina VlčkováEx GRiT10EStartovné uhrazeno.
809 Michaela ŠteyerováGRiTí Dream team ;) 10DStartovné uhrazeno.
810 Martin PavlátGRIT10AStartovné uhrazeno.
811 Václav KameníčekExGrit10BStartovné uhrazeno.
812 Petra ŠoupalováLíné lemry10EStartovné uhrazeno.
813 Veronika Furo10DStartovné uhrazeno.
814 Aleš Vítek 10CStartovné uhrazeno.
815 Vladimíra VonsováRun 9910EStartovné uhrazeno.
816 Marek KyjovskýORION Team10BStartovné uhrazeno.
817 Bronislaw ByrtusSPK-Český Těšín10CStartovné uhrazeno.
818 Vojtěch TomáškoGRiT10AStartovné uhrazeno.
819 Michaela KeclíkováRun 9910DStartovné uhrazeno.
820 Vladimír KelnarŠtramberk10BStartovné uhrazeno.
821 Michaela Pluskalová Ostrava 10EStartovné uhrazeno.
822 Radim KelnarŠtramberk10BStartovné uhrazeno.
-Filip DrmolaProstějov50AStartovné neuhrazeno.
-Martin KadlecMartin je slimak30BStartovné neuhrazeno.
-Šárka Procházkovápro-bull10EStartovné neuhrazeno.
-Rostislav Bajtek30BStartovné neuhrazeno.
-Aleš VávraLeopard Run Team30BStartovné neuhrazeno.
-Pavel GalataSlavkov u Brna10CStartovné neuhrazeno.
-Lucie RečkováSilesian running attack30EStartovné neuhrazeno.
-Ivan RodinaSilesian running attack30CStartovné neuhrazeno.
-Zuzana LastovičkováRUN99 Havířov10EStartovné neuhrazeno.
-Kristýna OtevřelováColumbia Montrail/Čeladná50DStartovné neuhrazeno.
-Libor TesařSlavkov u Brna10CStartovné neuhrazeno.
-David BilíkTroubky30BStartovné neuhrazeno.
-Tomáš GižaSK Černé plíce30CStartovné neuhrazeno.
-Tereza Čislinská 10DStartovné neuhrazeno.
-Marek SedlákWM run Vracov30BStartovné neuhrazeno.
-Vendula ŠmídováWM run Vracov30EStartovné neuhrazeno.
-Monika SlováčkováMattoni FreeRun Zlín20EStartovné neuhrazeno.
-Tomas Klapa50BStartovné neuhrazeno.
-Jan ČapkaTřebíč30BStartovné neuhrazeno.
-Barbora KutějováSilessian runners30DStartovné neuhrazeno.
-Pavel JanyškaGRiT10BStartovné neuhrazeno.
-Aleksander BadowskiAW - SZYBCIEJ - Team30BStartovné neuhrazeno.
-Martin RadaSalomon Beskydy Fanclub 20CStartovné neuhrazeno.
-Anezka PokornaPraha20DStartovné neuhrazeno.
-Simona Večeřová Cycloracing Team 30EStartovné neuhrazeno.
-Adrian MikulaSUSZYNAS30BStartovné neuhrazeno.
-Katarína Štěpaníková Komorní Lhotka 30EStartovné neuhrazeno.

Počet závodníků v tomto výběru: 168

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Členství

Pořadatelé