Muži C (45 let a více)

Muži - celkové

PořadíJménoTýmKategorieStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Aleš PalkoB23:59:17-
2.Vít RyškaSKVKB2934:18:260:19:09
3.Radim KasalíkOpavská dupaB2644:26:090:26:52
více

Muži A (18 až 29 let)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Pavel BlablaThe North Face XRNNRS3504:28:36-
2.Tomáš PeterBeskydští nomádi3014:28:460:00:10
3.Václav MartinecThe cooling birds3234:29:270:00:51
více

Muži B (30 až 44 let)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Aleš Palko23:59:17-
2.Vít RyškaSKVK2934:18:260:19:09
3.Radim KasalíkOpavská dupa2644:26:090:26:52
více

Muži C (45 let a více)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Vlastimil Bukovjan4884:33:26-
2.Edvard RajnochSplašení Goroli2634:43:510:10:25
3.Mirek KachyňaTrisk Olomouc2865:04:530:31:27
více

Ženy - celkové

PořadíJménoTýmKategorieStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Anna StrakováCzech Skyrunning TeamE5974:45:02-
2.Klára RampírováAdidas Outdoor Team/AlpisportE1255:12:430:27:41
3.Zuzana UrbancováZuZaD2055:24:300:39:28
více

Ženy D (18 až 37 let)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Zuzana UrbancováZuZa2055:24:30-
2.Lenka Horáková2765:37:430:13:13
3.Alena KriklováMK Prostějov/BŽB3655:38:180:13:48
více

Ženy E (38 let a více)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Anna StrakováCzech Skyrunning Team5974:45:02-
2.Klára RampírováAdidas Outdoor Team/Alpisport1255:12:430:27:41
3.Kristina ObručováKESBUK565:44:230:59:21
více


PořadíJménoTýmKategorieStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Aleš PalkoB23:59:17-
2.Vít RyškaSKVKB2934:18:260:19:09
3.Radim KasalíkOpavská dupaB2644:26:090:26:52
4.Pavel BlablaThe North Face XRNNRSA3504:28:360:29:19
5.Tomáš PeterBeskydští nomádiA3014:28:460:29:29
6.Václav MartinecThe cooling birdsA3234:29:270:30:10
7.Vlastimil BukovjanC4884:33:260:34:09
8.Tomas BlablaJanovice-BystreB604:34:070:34:50
9.David SmrčkaHeidoshA64:34:100:34:53
10.Martin Tuharskýsalomon-run.czB1604:37:580:38:41
11.Petr KučeraKES Buk TeamB2434:42:110:42:54
12.Jaroslav VicherKESBUKA1344:42:320:43:15
13.Edvard RajnochSplašení GoroliC2634:43:510:44:34
14.Josef ŠopíkB2544:44:370:45:20
15.Michal KurkaPROSPERiTA runB1114:46:200:47:03
16.Vít KněžínekBabiččina Běžecká BuňkaA1714:46:230:47:06
17.Zbyněk VondrákVinařství Vondrák MělníkB1134:47:580:48:41
18.Milan MervaA3284:48:130:48:56
19.Martin KučeraBřezová nad SvitavouB3904:49:350:50:18
20.Štěpán KosekJ&R sportA5084:51:510:52:34
21.Michal NavrátilThe Cooling BirdsB2364:52:020:52:45
22.Jiří VašinaKarviná – HraniceB4004:56:360:57:19
23.Lukáš PilařThe North Face XRNNRSB2774:56:550:57:38
23.David FlašaVinotéka u KarlaA614:56:550:57:38
25.Filip ŽajdlíkSplašeni goroliB2654:58:300:59:13
26.Zdeněk DoležalPřerovB2555:00:491:01:32
27.Dalibor SedlářPřerovB295:01:311:02:14
28.Lukáš VrobelvroblikA3175:02:331:03:16
29.Martin MacíčekPalirekB5705:03:121:03:55
30.Patrik BartíkKES BUK TEAMB1365:04:181:05:01
31.Mirek KachyňaTrisk OlomoucC2865:04:531:05:36
32.Petr DrobekB3675:06:481:07:31
33.Peter MartinákHorná PorubaB5575:07:321:08:15
34.Lumir Sobek DobraticeB1795:09:201:10:03
35.Josef HubáčekPepanB705:11:431:12:26
36.Robert ProuzaFrenštát pod RadhoštěmB4475:11:551:12:38
37.Pavel KorandaKorys teamB4095:13:031:13:46
38.Jan Neuwirthmujfyzioterapeut.czB2045:13:451:14:28
39.Ondřej KristMatka nesmí vidětA1165:13:591:14:42
40.Petr JiskraB955:16:251:17:08
41.Zdeněk MařáčekZDMC5095:17:281:18:11
42.Václav PapešpapounB1625:17:391:18:22
43.Milan ŠimekC4875:20:291:21:12
44.Jaroslav KouřilNeběžecký kroužek- KurriB1745:22:041:22:47
45.Michal PopieluchUltrasta FMB2245:23:111:23:54
46.Tomáš HlaváčExtreme Fetrock TeamB3035:23:381:24:21
47.Jan KropáčekSlečinky NapajedlaB205:25:191:26:02
48.Tomáš NádeníčekB4155:25:201:26:03
48.Pavel BažantB5315:25:201:26:03
50.Pavel BryndaJežek na kopciB4925:26:361:27:19
51.Petr GromusVivatsportC2995:27:361:28:19
52.Patrik ChýlekContinental FrenštátB3695:27:581:28:41
53.Pavel Blažek3THXB5865:29:161:29:59
54.Radim PavlíkValachbajk CYKLOMIRAB5825:32:551:33:38
55.Jiri CincuraB415:36:311:37:14
56.Miroslav PšenicaValaští bajkeři B4495:37:081:37:51
57.Radim Bělohlávekinf.upol.cz/triB5435:37:281:38:11
58.Antonín SmolíkHrušovany u BrnaC355:38:331:39:16
59.Petr Valečekgekkosport.czC2445:41:071:41:50
60.Vojtěch HrubýB5995:41:421:42:25
61.Dušan LichýSplašení GoroliC3055:42:241:43:07
62.Martin BrázdaB2065:42:381:43:21
63.Ivo HaničinecBS SlopnéC5735:42:501:43:33
64.Karel HalouzkaJAVORNÍKYB255:43:161:43:59
65.Petr ŠtverkaTJ Sokol FryčoviceA1515:44:321:45:15
66.Tomáš JančíkHrbáči run teamB1325:46:541:47:37
67.Petr KostkapetrkostkaB5325:48:181:49:01
68.Aleš NyczKunčice pod OndřejníkemC3195:48:241:49:07
69.Jaroslav RemešHolešovB5605:49:391:50:22
70.Václav TylečekJAPA Outdoor teamA115:50:241:51:07
71.Martin VavrušaVáclavoviceB345:50:391:51:22
72.Miroslav BernátTřinecC1095:52:091:52:52
73.Pavel SlepicaPipinB4035:53:361:54:19
74.Vlastimil BrožDomino Sport Český TěšínB3445:56:301:57:13
75.Petr SmejkalCarpe DiemC1315:57:501:58:33
76.Daniel ValtrOrlová 74/74 TeamB2675:59:061:59:49
77.Jan PoštulkaJaPoB3225:59:232:00:06
78.Tomáš KlímB2156:01:082:01:51
79.Lukas KozubikB1766:02:142:02:57
80.Petr ŠvandaMK Kladno C246:02:412:03:24
81.Pavel HonsMK KladnoB736:02:432:03:26
82.Karel ŠvajdaogarB3706:03:382:04:21
83.Stanislav ŽabenskýSDH MNIŠÍ A2946:05:452:06:28
84.David BlažekB1296:07:482:08:31
85.Petr HromádkaRychle a zběsile A2086:08:022:08:45
86.Radek DočkalRILA TEAMC516:09:042:09:47
87.Jiří ČapkaA3376:09:092:09:52
88.Roman LysekVaclavoviceB2516:09:412:10:24
89.Lukáš ZvonekB2756:09:482:10:31
90.Martin FaturíkIlavaB5556:09:582:10:41
91.Nikola IvanovA4846:10:042:10:47
92.Robin SedlářB3246:10:562:11:39
93.Miroslav SzarowskiOrlová 74/74 TeamB996:12:082:12:51
94.Radomir ViejrawioB3866:13:312:14:14
95.Radim StrejčekGaučák KoprB4266:15:542:16:37
96.Vladimír ŠimčíkHorolezecký oddíl Mnichovo HraA2916:19:122:19:55
97.Pavel MoskalaX-TRAIL ORLOVÁB1486:25:022:25:45
98.Radovan Raduz RudickýRunning BordersC5396:25:532:26:36
99.Josef BugnerSK Oceláci Ostrava / JogiC5406:25:542:26:37
100.Miroslav ChodúrMiraB5746:26:502:27:33
101.David KijonkaB1806:27:112:27:54
102.David ProkešDAREB1056:27:242:28:07
103.Jaroslav CharvátC4236:28:112:28:54
104.Radim SmažákA5546:32:532:33:36
105.Zbyněk Šandanohy hadrové panenkyB1896:34:442:35:27
106.Vlastimil DudekB1246:36:122:36:55
107.Petr GuziurA4246:40:002:40:43
108.Miroslav BoučekC386:43:332:44:16
109.Lukáš HrdinaGabon Bilbao, EspanaB2296:53:132:53:56
110.Pavel ŠubertHoralovéB4306:55:142:55:57
111.Adam BernardTOBI SPORT INOV-8B2316:55:272:56:10
112.Tomáš JanekTJ Sokol BojkoviceA2716:56:012:56:44
113.Martin PetrošVAGELINA TEAM PASKOV 1B4366:56:032:56:46
114.Zdenek CypraSKVKC2826:57:502:58:33
115.Petr Váňalezcihana.czA4357:03:473:04:30
116.Petr OstřížekB3437:06:033:06:46
117.Igor MihalčíkC5347:06:053:06:48
118.Pavel KupkaVAGELINA TEAM PASKOV 4B4387:11:383:12:21
119.Radek JaníčekValmontC1527:15:133:15:56
120.Georgis FasulisMK Seitl OstravaC2667:20:293:21:12
121.Jan HájekB4207:26:373:27:20
122.Tomáš JurníčekB.J.E.S.A3647:36:523:37:35
123.Ivan PrudičB5537:42:123:42:55
124.Michael JurekOgaři zpod RadhoštěA2607:42:133:42:56
125.Pavel ČeslíkC3217:49:533:50:36
126.Josef KrasulaMladějoviceC4277:50:093:50:52
-Martin VořechovskýVorioskyB19--
-Dalibor CharvátA422--
-Tomáš LeixnerRAUL!B410--
-Teodor StojanovičTam a zpětA476--
-Tadeáš VyvijalKulhající vránaA477--
-Štěpán KnapíkX-TRAIL OrlováA104--
-Mojmír KrejčaContinental Lhota!C164--
-Štěpán DvořákOff-limits.czA190--
-Jiří LebedaJirixB295--
-Tomáš KrejzlíkA318--
-Milan ŘezníčekŘízekB355--
-Milan KarhánekKarhyA416--
-Luděk NejedlýFryštákB452--
-Ondřej AšerKrýgl MikulůvkaB496--
PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Aleš Palko23:59:17-
2.Vít RyškaSKVK2934:18:260:19:09
3.Radim KasalíkOpavská dupa2644:26:090:26:52
4.Tomas BlablaJanovice-Bystre604:34:070:34:50
5.Martin Tuharskýsalomon-run.cz1604:37:580:38:41
6.Petr KučeraKES Buk Team2434:42:110:42:54
7.Josef Šopík2544:44:370:45:20
8.Michal KurkaPROSPERiTA run1114:46:200:47:03
9.Zbyněk VondrákVinařství Vondrák Mělník1134:47:580:48:41
10.Martin KučeraBřezová nad Svitavou3904:49:350:50:18
11.Michal NavrátilThe Cooling Birds2364:52:020:52:45
12.Jiří VašinaKarviná – Hranice4004:56:360:57:19
13.Lukáš PilařThe North Face XRNNRS2774:56:550:57:38
14.Filip ŽajdlíkSplašeni goroli2654:58:300:59:13
15.Zdeněk DoležalPřerov2555:00:491:01:32
16.Dalibor SedlářPřerov295:01:311:02:14
17.Martin MacíčekPalirek5705:03:121:03:55
18.Patrik BartíkKES BUK TEAM1365:04:181:05:01
19.Petr Drobek3675:06:481:07:31
20.Peter MartinákHorná Poruba5575:07:321:08:15
21.Lumir Sobek Dobratice1795:09:201:10:03
22.Josef HubáčekPepan705:11:431:12:26
23.Robert ProuzaFrenštát pod Radhoštěm4475:11:551:12:38
24.Pavel KorandaKorys team4095:13:031:13:46
25.Jan Neuwirthmujfyzioterapeut.cz2045:13:451:14:28
26.Petr Jiskra955:16:251:17:08
27.Václav Papešpapoun1625:17:391:18:22
28.Jaroslav KouřilNeběžecký kroužek- Kurri1745:22:041:22:47
29.Michal PopieluchUltrasta FM2245:23:111:23:54
30.Tomáš HlaváčExtreme Fetrock Team3035:23:381:24:21
31.Jan KropáčekSlečinky Napajedla205:25:191:26:02
32.Tomáš Nádeníček4155:25:201:26:03
32.Pavel Bažant5315:25:201:26:03
34.Pavel BryndaJežek na kopci4925:26:361:27:19
35.Patrik ChýlekContinental Frenštát3695:27:581:28:41
36.Pavel Blažek3THX5865:29:161:29:59
37.Radim PavlíkValachbajk CYKLOMIRA5825:32:551:33:38
38.Jiri Cincura415:36:311:37:14
39.Miroslav PšenicaValaští bajkeři 4495:37:081:37:51
40.Radim Bělohlávekinf.upol.cz/tri5435:37:281:38:11
41.Vojtěch Hrubý5995:41:421:42:25
42.Martin Brázda2065:42:381:43:21
43.Karel HalouzkaJAVORNÍKY255:43:161:43:59
44.Tomáš JančíkHrbáči run team1325:46:541:47:37
45.Petr Kostkapetrkostka5325:48:181:49:01
46.Jaroslav RemešHolešov5605:49:391:50:22
47.Martin VavrušaVáclavovice345:50:391:51:22
48.Pavel SlepicaPipin4035:53:361:54:19
49.Vlastimil BrožDomino Sport Český Těšín3445:56:301:57:13
50.Daniel ValtrOrlová 74/74 Team2675:59:061:59:49
51.Jan PoštulkaJaPo3225:59:232:00:06
52.Tomáš Klím2156:01:082:01:51
53.Lukas Kozubik1766:02:142:02:57
54.Pavel HonsMK Kladno736:02:432:03:26
55.Karel Švajdaogar3706:03:382:04:21
56.David Blažek1296:07:482:08:31
57.Roman LysekVaclavovice2516:09:412:10:24
58.Lukáš Zvonek2756:09:482:10:31
59.Martin FaturíkIlava5556:09:582:10:41
60.Robin Sedlář3246:10:562:11:39
61.Miroslav SzarowskiOrlová 74/74 Team996:12:082:12:51
62.Radomir Viejrawio3866:13:312:14:14
63.Radim StrejčekGaučák Kopr4266:15:542:16:37
64.Pavel MoskalaX-TRAIL ORLOVÁ1486:25:022:25:45
65.Miroslav ChodúrMira5746:26:502:27:33
66.David Kijonka1806:27:112:27:54
67.David ProkešDARE1056:27:242:28:07
68.Zbyněk Šandanohy hadrové panenky1896:34:442:35:27
69.Vlastimil Dudek1246:36:122:36:55
70.Lukáš HrdinaGabon Bilbao, Espana2296:53:132:53:56
71.Pavel ŠubertHoralové4306:55:142:55:57
72.Adam BernardTOBI SPORT INOV-82316:55:272:56:10
73.Martin PetrošVAGELINA TEAM PASKOV 14366:56:032:56:46
74.Petr Ostřížek3437:06:033:06:46
75.Pavel KupkaVAGELINA TEAM PASKOV 44387:11:383:12:21
76.Jan Hájek4207:26:373:27:20
77.Ivan Prudič5537:42:123:42:55
-Martin VořechovskýVoriosky19--
-Tomáš LeixnerRAUL!410--
-Jiří LebedaJirix295--
-Milan ŘezníčekŘízek355--
-Luděk NejedlýFryšták452--
-Ondřej AšerKrýgl Mikulůvka496--
PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Pavel BlablaThe North Face XRNNRS3504:28:36-
2.Tomáš PeterBeskydští nomádi3014:28:460:00:10
3.Václav MartinecThe cooling birds3234:29:270:00:51
4.David SmrčkaHeidosh64:34:100:05:34
5.Jaroslav VicherKESBUK1344:42:320:13:56
6.Vít KněžínekBabiččina Běžecká Buňka1714:46:230:17:47
7.Milan Merva3284:48:130:19:37
8.Štěpán KosekJ&R sport5084:51:510:23:15
9.David FlašaVinotéka u Karla614:56:550:28:19
10.Lukáš Vrobelvroblik3175:02:330:33:57
11.Ondřej KristMatka nesmí vidět1165:13:590:45:23
12.Petr ŠtverkaTJ Sokol Fryčovice1515:44:321:15:56
13.Václav TylečekJAPA Outdoor team115:50:241:21:48
14.Stanislav ŽabenskýSDH MNIŠÍ 2946:05:451:37:09
15.Petr HromádkaRychle a zběsile 2086:08:021:39:26
16.Jiří Čapka3376:09:091:40:33
17.Nikola Ivanov4846:10:041:41:28
18.Vladimír ŠimčíkHorolezecký oddíl Mnichovo Hra2916:19:121:50:36
19.Radim Smažák5546:32:532:04:17
20.Petr Guziur4246:40:002:11:24
21.Tomáš JanekTJ Sokol Bojkovice2716:56:012:27:25
22.Petr Váňalezcihana.cz4357:03:472:35:11
23.Tomáš JurníčekB.J.E.S.3647:36:523:08:16
24.Michael JurekOgaři zpod Radhoště2607:42:133:13:37
-Dalibor Charvát422--
-Teodor StojanovičTam a zpět476--
-Tadeáš VyvijalKulhající vrána477--
-Štěpán KnapíkX-TRAIL Orlová104--
-Štěpán DvořákOff-limits.cz190--
-Tomáš Krejzlík318--
-Milan KarhánekKarhy416--
PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Vlastimil Bukovjan4884:33:26-
2.Edvard RajnochSplašení Goroli2634:43:510:10:25
3.Mirek KachyňaTrisk Olomouc2865:04:530:31:27
4.Zdeněk MařáčekZDM5095:17:280:44:02
5.Milan Šimek4875:20:290:47:03
6.Petr GromusVivatsport2995:27:360:54:10
7.Antonín SmolíkHrušovany u Brna355:38:331:05:07
8.Petr Valečekgekkosport.cz2445:41:071:07:41
9.Dušan LichýSplašení Goroli3055:42:241:08:58
10.Ivo HaničinecBS Slopné5735:42:501:09:24
11.Aleš NyczKunčice pod Ondřejníkem3195:48:241:14:58
12.Miroslav BernátTřinec1095:52:091:18:43
13.Petr SmejkalCarpe Diem1315:57:501:24:24
14.Petr ŠvandaMK Kladno 246:02:411:29:15
15.Radek DočkalRILA TEAM516:09:041:35:38
16.Radovan Raduz RudickýRunning Borders5396:25:531:52:27
17.Josef BugnerSK Oceláci Ostrava / Jogi5406:25:541:52:28
18.Jaroslav Charvát4236:28:111:54:45
19.Miroslav Bouček386:43:332:10:07
20.Zdenek CypraSKVK2826:57:502:24:24
21.Igor Mihalčík5347:06:052:32:39
22.Radek JaníčekValmont1527:15:132:41:47
23.Georgis FasulisMK Seitl Ostrava2667:20:292:47:03
24.Pavel Česlík3217:49:533:16:27
25.Josef KrasulaMladějovice4277:50:093:16:43
-Mojmír KrejčaContinental Lhota!164--

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Členství

Pořadatelé