SALOMON StartUp

Salomon StartUp

 

Běháte pro radost a vlastní potěšení anebo se honíte za výsledky a čas či umístění jsou pro vás alfou a omegou? Ať tak či onak, vždy potřebujete tu správnou výbavu, která vám dodá komfort, jistotu i výkon. Máme pro vás tipy na tu správnou trialovou obuv, která je jako stvořená pro krásné stezky a traily Hornovsacké magistrály, po které vedou trasy Valašského Hrbu.

 

10 km

Potřebuješ být rychlý(á) a mít pocit lehkosti, zároveň však požaduješ i dostatečnou míru a tlumení plus dobrý záběr a jistotu i v techničtějších úsecích závodu? Pak je pro tebe ideální volbou model SENSE RIDE 4. Jeho hlavním benefitem je univerzálnost, skvěle si poradí se všemi typy terénu a nevadí mu ani občasný přeběh po asfaltu. Můžeš se dokonale spolehnout na jeho stabilitu v členitém terénu a na skvělou přilnavost i na mokrém povrchu. Prostě ideální všestranná trailová obuv, kterou využiješ jak pro závod, tak i v tréninku.

Salomon SENSE RIDE 4

 

20 km

Pro trailový půlmaraton již potřebuješ obutí, na které se můžeš spolehnout. Jistota v sebězích, pořádný záběr do kopce a i při nízké hmotnosti komfort – to je novinka z jarní kolekce Salomon PULSAR TRAIL PRO. Technologie Energy Blade v podobě platformy v mezipodešvi dokáže efektivně navracet energii z dopadu do odrazu a ty po trati doslova poletíš. A díky tlumící pěně Energy Surge budou tvé chodidla po celý závod jako v bavlnce. A pro ty, kteří chtějí svůj výkon posunout ještě o kousek dál a prát se o nejvyšší pozice ve výsledkové listině máme závodní rakety S/LAB PULSAR a to hned ve dvou variantách – do sucha i na mokro.

Salomon PULSAR TRAIL PRO

 

30 km

To už je pořádná porce kilometrů a taky hodně času stráveného na trati závodu. Komfort a pohodlí se v tomto případě stává skutečnou prioritou. Ale není třeba dělat kompromisy! Salomon má ideální obuv pro všechny, kdo se rozhodnou této výzvě čelit a to bez ohledu, jestli se jedná o závoďáka a nebo hobíka. Oba se potřebují 100% spolehnout na své obutí. A pro oba je skvělou volbou model ULTRA GLIDE – skvěle namíchaný koktejl komfortu a výkonu. Vyšší vrstva tlumící pěny Energy Surge a kolébková konstrukce vám dá pocit, jako byste se nad zemí vznášeli.

Salomon ULTRA GLIDE

 

50 km

Nejdelší ze závodních tratí Valašského hrbu. Tohle už opravdu není žádná hra a důkladně prověří vaše fyzické i morální síly. Budete se potřebovat 100% soustředit jen na svůj výkon a k tomu potřebujete mít jistotu, že se můžete spolehnout na svou výbavu. Nenechte nic náhodě a sáhněte po obutí, které je dokonale prověřené těmi nejtěžšími závody po celém světě a kterému důvěřují největší hvězdy ultratrailu stejně jako tisíce hobby běžců. S/LAB ULTRA 3 je dnes již ikonickým modelem pro všechny dlouhé distance. Jeho obliba je tak vysoká i díky neobvyklé univerzálnosti – žádný terén mu není cizí. S/LAB ULTRA 3 je prostě sázkou na jistotu!

Salomon SENSE RIDE 4

 

Všem závodníkům přejeme hodně štěstí a splnění jejich cílů!

Více informací o doporučených modelech stejně jako o celém portfoliu Salomon naleznete na www.salomon.com.

 

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Členství

Pořadatelé