SALOMON StartUp

Salomon StartUp

 

DESÍTKA

Je pro tebe 10km v terénu samo o sobě výzvou a nebo chceš bojovat o medaile a stlačit čas k 30 minutám? Podle toho se bude lišit i obuv, kterou bys měl na tuto nejkratší distanci SDG zvolit. Patříš-li do první skupiny a mnohem důležitější, než výsledný čas je pro tebe dostat se do cíle, pak se chceš v první řadě cítit maximálně komfortně a bezpečně. A to vše ti zcela jistě poskytne model PULSAR TRAIL, který dokonale tlumí a je velmi stabilní i v náročném terénu. Jsi-li naopak závodník, který počítá každou vteřinu, pak sáhni po závodním ultralehkém modelu S/LAB PULSAR 2 (bude-li sucho) a nebo S/LAB PULSAR 2 SG s hlubším vzorkem (pro deštivé a mokré počasí) a nic tě v souboji s časem nezastaví!

PULSAR TRAIL S/LAB PULSAR 2 SG S/LAB PULSAR 2

 

DVACÍTKA

Dvacítka - pro někoho stále krátký a rychlý závod, pro někoho naopak vrchol jeho aktuálních možností. Pro obě skupiny běžců mám Salomon vhodné modely, které jim pomohou dosáhnout vytčených cílů. Pro rychlíky a závoďáky jsou jak šité na míru závodní trailové rakety S/LAB PULSAR 2 (bude-li sucho) a nebo S/LAB PULSAR 2 SG s hlubším vzorkem (pro deštivé a mokré počasí). S hmotností pouhých 178 gramů jen těžko hledají konkurenci. Těm běžcům, pro které je hlavní cíl závod dokončit a na výsledný čas příliš nehledí můžeme doporučit skvěle tlumený model ULTRA GLIDE 2 a nebo všestranný a neobyčejně univerzální model SENSE RIDE 5, který si skvěle poradí s jakýmkoliv terénem.

ULTRA GLIDE 2 SENSE RIDE 5

 

TŘICÍTKA

Třicet kilometrů, to už je pořádná porce a navíc ve vysokém tempu! Veškerá tvá pozornost tak musí být zaměřena na výkon a není možné nechat se rozptylovat nevhodným obutím. Spolehni se proto na skvěle vyváženou kombinaci tlumení a dynamiky modelů Salomon ULTRA GLIDE 2 a nebo PULSAR TRAIL/PRO 2 s technolií EnergyBlade. Oba trailové speciály jsou nečekaně rychlé a dynamické a vy se nemusíte obávat žádných překážek. Perfektní tlumení s vysokou energetickou návratností vám dá nečekaný pocit nejen komfortu, ale i tolik potřebné stability a jsitoty v technickém terénu. Širší střih svršku s technologií Sensifit nedá šanci žádným otlakům a puchýřům. Prostě skvělá volba pro závoďáky i hobíky.

PULSAR TRAIL/PRO 2 ULTRA GLIDE 2

 

PADESÁTKA

Na nejdelší distanci Valašského hrbu potřebuješ obutí bez jakýchkoliv kompromisů! Chceš překonat traťový rekord a nebo svůj osobní nejlepší čas? Spolehni se na již legendární model S/LAB ULTRA 3 který v podstatě nemá slabinu. Tlumení, dynamika, stabilita, ochrana, komfort a nízká hmotnost... vše osvědčeno těmi nejlepšími běžci na světě a nejtěžšími horskými závody. Prostě sázka na jistotu. Pokud strávíš na trati déle času, sáhni po jarní novince od Salomon – modelu ULTRA GLIDE 2. Vyšší vrstva tlumící pěny, ale s vysokou energetickou návratností a širším svrškem s technologií Sensifit a stále velmi nízkou hotností (260 gramů) tě podrží a nabídne nezvyklý pocit komfortu od startu až do cíle.

S/LAB ULTRA 3 ULTRA GLIDE 2

 

Hlavní partner závodu

Salomon StartUp To mě zajímá!

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Členství

Pořadatelé